top of page
b127e2f1-de28-4bae-9351-0e7179595a81.jpeg

בייקר טילי ישראל

בייקר טילי הינו שמה המסחרי של בייקר טילי הורוביץ סבו טבת & כהן טבח הנמנית על הפירמות המובילות בישראל,. למתן שירותי חשבונאות וביקורת, מיסים וייעוץ.

 

חברה ברשת ראיית חשבון בינלאומית בייקר טילי העולמית. 
קבוצה החותרת לתת מענה כולל לכל צרכי הייעוץ הכלכלי והעסקי של עסקים וחברות, בהתבסס על הניסיון המקצועי המצרפי שלנו והבנה אמיתית של האתגרים שעומדים בפני עסקים וחברות כיום.


בייקר טילי הינה חברה בפירמה הבינלאומית Baker Tilly International, המדורגת בין עשר רשתות ראיית החשבון הגדולות בעולם, ומאגדת כ-175 פירמות ב- 150 מדינות ומעסיקה מעל 48,000 איש ברחבי הגלובוס.

גישת השירות שלנו מבוססת על שיבוצם של שני שותפים לשירותו של כל לקוח, שותף מוביל ושותף מלווה, המגבים זה את זה. אנו מעמידים לשרותכם צוות מיומן, דבר המבטיח כי השירות שניתן יענה על ציפיותיכם ודרישותיכם. 

לבייקר טילי מגוון לקוחות רחב : תאגידים רב לאומיים, חברות ציבוריות, משרדי ממשלה וחברות ממשלתיות , חברות פרטיות קטנות ובינוניות (המאוגדות תחת חטיבת ה SMB) ויחידים.

הפירמה מעניקה מגוון רחב של שירותים מקצועיים ושרותי מעטפת באמצעות מגוון מחלקותיה. המחלקות השונות מתמחות כל אחת בתחומה ואמונות על שירות אישי ומקצועי ברמה בינלאומית :

חטיבת הביקורת והחשבונאות
חטיבת ה- SMB
ביקורת פנים
ביקורת חקירתית
חשבות וניהול כספים
שירותי פרט וחשבות שכר
מיסוי חברות ויחידים
חטיבה כלכלית 
חטיבה לייעוץ אסטרטגי
שירותים בין לאומיים 

לכל חברי הקבוצה  ידע וניסיון עסקי נרחב ומומחיות בתחומים מקצועיים רבים. 
גישתנו היא להרכיב ולהציג את התמונה הכוללת ללקוח בבהירות ובאובייקטיביות ומתוך הבנת האסטרטגיה ארוכת הטווח של הלקוחות ובעצה אחת עמם, לזהות הזדמנויות ולהגיב לאתגרים.

ד"ר איל הורוביץ, היו"ר וה- CEO והשותף הבכיר של הפירמה שימש כדירקטור בדירקטוריון הרשת ועד לא מכבר כיו"ר אירופה, מזרח תיכון ואפריקה של הרשת הבינלאומית. במסגרת תפקידיו למד איל להכיר את השווקים הבינלאומיים ואת הכוחות הפועלים עליהם. כיום משמש איל כמומחה וכפרשן לתהליכים ומאורעות בשוק הישראלי ובשווקים הבינלאומיים ומומחיות זו הוא מביא לפירמה.
 

bottom of page